TRÆNINGSTIDER 22/23

TRÆNINGSTIDER - ændringer kan forekomme

 

Hold

Årgang

Mandag

Hal

Tirsdag

Hal

Onsdag

Hal

Torsdag

Hal

Fredag

Hal

Lørdag

Hal

U3 Mix

2020-2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08.45-09.15

SØ1

U5 Mix

2018-2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

09.15-10.00

SØ1

U7 Piger

2016-2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10.00-11.00

SØ1

U7 Drenge

2016-2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11.00-12.00

SØ1

U8 Drenge

2015

16.00-17.00

SØ2+

 

 

 

 

 

 

 

 

09.00-10.00

SØ2+

U9 Piger

2014-2015

 

 

 

 

16.00-17.30

SØ2+

 

 

 

 

10.00-11.00

SØ2+

U9 Drenge

2014

16.00-17.00

SØ2+

 

 

 

 

 

 

 

 

09.00-10.00

SØ2+

U10 Drenge

2013

 

 

 

 

 

 

16.00-17.30

LVS

 

 

10.00-11.00

SØ2+

U11 Piger

2012-2013

16.00-17.30

LVS

 

 

16.00-17.30

SØ2+

 

 

 

 

 

 

U11 Drenge

2012

17.30-19.00

LVS+

16.00-17.30

SØ2+

 

 

16.00-17.30

SØ2+

 

 

 

 

U13 Piger

2010-2011

 

 

17.30-19.00

SØ2+

 

 

17.30-19.00

LVS

 

 

 

 

U13 Drenge

2010-2011

17.30-19.00

LVS+

16.00-17.30

SØ2+

 

 

16.00-17.30

SØ2+

 

 

 

 

U15 Piger

2008-2009

16:00-18:00

FA1

 

 

17.30-19.00

SØ2

17.30-19.00

SØ2

 

 

 

 

U15 Drenge

2009

17.00-18.30

SØ2

 

 

 

 

 

 

18.00-20.00

FA3

 

 

U15 Drenge

2008

 

 

17.30-19.00

SØ2+

 

 

15.45-17.00

BY

17.30-19.00

LVS

 

 

U17 Drenge

2006-2007

18.30-20.00

SØ2

 

 

19.00-20.30

SØ2

 

 

16.00-17.30

LVS

 

 

U19 Drenge

2004-2005

20.00-21.30

SØ2

20.30-22.00

SØ2

 

 

18.00-20.00

FA

 

 

 

 

Basketliga

 

 

 

19.00-20.30

SØ2

 

 

20.30-22.00

SØ2

18.30-20.00

SØ2

12.30-14.00

SØ2

1. Div Herrer (Liga)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Div Herrer

 

 

 

19.00-20.30

FA1

 

 

19.00-20.30

SØ2

 

 

 

 

SD2

 

 

 

 

 

20:30-22:00

SØ2

 

 

 

 

 

 

SH4

 

 

 

20:00-22:00

SØ1

 

 

 

 

 

 

 

 

Old Boys

 

 

 

 

 

 

 

19.00-20:30

LVS

 

 

 

 

Basketfitness

 

 

 

 

 

 

 

20:30-22.00

LVS

 

 

 

 

Blå Træning

2005-2010

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11.00-12.30

SØ2

Idrætstalentlinje

 

 

 

07:30-09:30

SØ2

 

 

07.30-09.30

SØ2

 

 

 

 


SØ1 = Søndersøhallen Lille Sal, SØ2 = Søndersøhallen Stor Hal, SØ3 = Søndersøhallen Ny Hal, LVS = Lille Værløse Skole, FA1 = Farum Arena Hal 1 venstre side, BY = Bybækhallen (Farum) + = Man deler hele eller dele af sin træning med andre hold * = Bliver prioriteret til Basketligakampe. ¤ = Kun i sommerperioden indtil efterårsferien og efter påske